«

Glock Şarjör

Glock Şarjör, Glock silahın en büyük özelliklerinden biriside inanılmaz aksesuarı olmasıdır. Gloğun 15 lik, 17 lik, 31 lik, 50 lik, 100 lük şarjörleri bulunmaktadır. 15,17, 31 lik olanlar gloğun kendi orjinal ürünüdür. 50 lik ler Kore, 100 lükler ise Amerikan yapımıdır. Glock kendi orjinal şarjörleri tutukluk yapmamaktadır. Ancak diğerleri bazen tutukluk yapmaktadır. 

GLOK ŞARJÖRLERİ,

GLOCK tabancaları, başka herhangi bir tabanca gibi, Şarjör kalibre içinde neredeyse sınırsız uyumluluğa izin verir. Örneğin standart magazinler yedek silahlar için de kullanılabilir. Kompakt ve kompakt GLOCK tabanca modeli dergileri ikna edici sayıda yuvarlak ile yüklenebilir – yani GLOCK 26: 33 tura kadar.
GLOCK tabancasının yenilikçi polimer çerçevesi kavrama kovanları gerektirmez. Sonuç olarak,
Magazin gövdesi için oldukça fazla yer kaplar ve çift sıra halinde kademeli kartuş konfigürasyonu sağlar. Bu nedenle, GLOCK tabancaları, aynı boyuttaki konvansiyonel tabanca modellerine göre daha yüksek bir ateş gücüne sahiptir.
GLOCK dergilerinde kanıtlanmış GLOCK yüksek teknolojili polimere kaplanmış sağlam bir metal boru bulunur. Bu
Deformasyona karşı – yüksek yükseklikten düştüklerinde veya aşırı çevre koşullarına maruz kaldıklarında bile.
Genişletilmiş taban plakalı dergiler (artı 2 tur) 9×19, .40, .380 ve .357 kalibrelerinde mevcuttur.

Glock Silah Şarjörü, Glock 32 Lik Şarjör Fiyatları, Satılık Glock Şarjörü, Glock 30 Luk Şarjör, Glock 100 Lük Şarjör Fiyatı, Glock 17 Şarjör, Glock 50 Lik Şarjör, Glock Şarjör Doldurma Aparatı, Glock Uzun Şarjör Fiyatları,

urun

urun

urun

glock 100 lük şarjörglock tambura

 

 

 

 

 

glock şarjörleri

glock 15 lik şarjörglock 15 lik şarjör