Springfield 1911 EMP® 4” Concealed Carry Contour Modeli

Springfield 1911 EMP® 4” Concealed Carry Contour Modeli
Marka: Springfield
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:

1911 EMP® 4” Concealed Carry Contour Modeli,

Dünyanın en zarif taşıma tabancası ailesi yeni bir üye ekledi. Gizli olarak gizlenmiş taşınmayı vurgulayan kullanıcılar için Gizli Taşıma Konturlu yeni Springfield Armory® EMP® Hafif Şampiyonu ™ 'nu tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Orijinal Springfield Armory® EMP® 2007'de, kalite, performans ve stil için yeni bir bar belirledi. Zamanla test edilmiş 1911 tasarımının mükemmel ergonomisini yeni patentli kısa eylem ile birleştiren orijinal EMP®, 1911'in taşıyabileceği şeyi yeniden tanımladı. Bilenlerin topluluğu arasında, şimdiye kadarki en ateşe dayanan kompakt tabancadan biri olarak ün kazanmıştır.

Gizli Taşıma Konturu modeli ile tüm yeni EMP® 4 "Hafif Şampiyon ™, daha uzun bir varilin mükemmel bir gizlilik için kesilmiş bir çerçeveyle birleştirilerek orijinalini geliştirir. Ana yayı konutundaki yeni konik kesim birden fazla düşünebiliyor. Atış esnasında yuvarlak kontur kalıpları "avuç içi ısırması" nı önleyerek ateş eder. Taşımak için, konturlu şekil, çizme esnasında sapmaları önlemeye yardımcı olur ve bir örtme kıyafeti altındaki belirti çıkıntısını neredeyse ortadan kaldırır. Şimdi, EMP® gizlemek her zamankinden daha kolay.

9 mm  
anahtar kelimeler:

, , ,