Springfield 1911 EMP® 4” Lightweight Champion™ Modeli Silah

Springfield 1911 EMP® 4” Lightweight Champion™ Modeli Silah
Marka: Springfield
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:
1911 EMP® 4” Lightweight Champion™ Modeli Silah,

100 yıldan uzun bir süredir, 1911 tabancası tasarımı, mükemmel ergonomisi, güvenilirliği ve etkililiği ile övgü toplamıştır.

Springfield Armory®, tamamen yeni patentli kısa eylemle orijinal EMP®'yi tasarladı. Onyedi yeniden tasarlanan parçalar, EMP®, daha küçük, 9MM ve .40SW kalibreler için optimize edilmiş daha küçük, daha rahat ve daha gizlenebilir bir paket çıktı. Bilenlerin topluluğu arasında, şimdiye kadarki en ateşe dayanan kompakt tabancadan biri olarak ün kazanmıştır.

Yepyeni 4 "Hafif Şampiyon ™, artan görüş yarıçapı ve daha pratik doğruluk sunan daha uzun bir dört inç varil sunar. Uzun varilin herhangi bir kartuşa eklediği ekstra hızı unutmayalım.

Daha da iyisi, EMP® 4 ", ekstra yarım inçlik bir yükseklik sunar ve güçlü ve pozitif kavrama için bol miktarda yer sağlar. EMP® 4 ", fiber optik ön görüş ve iki nokta, düşük profilli muharebe arkadan görünümü gibi ekstralarla zahmetsiz hedef toplama için yüklenir. Ön taraf kayışa çift taraflı güvenlik kolları, eşleşme sınıfı varil ve Posi-Lock ™ kavrama dokusu, ciddi atıcı için ekstra yüksek fayda sağlıyor.

9 mm ve 40 calibre

 
anahtar kelimeler:

,