Desert Eagle Tüfek

Desert Eagle Tüfek
Marka: Desert Eagle
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:
Desert Eagle Tüfek,

Patentli grafit varil, MR'ye özgüdür. Daha hafif ağırlık, çelikten daha iyi ısı dağılımı sağlar ve son derece serttir. MAGNUM LITE ® alıcıları CNC bir 6061-T6 uçak alüminyum dövme talaşlı ve optik için ayrılmaz bir Weaver tipi ray sayılabilir. Cıvatalar, daha iyi doğruluk için sıkı cıvata yüzü derinlik toleransları ile ısıl işlem görmüş 4140 çelikten üretilir ve işlenir.

MLR22AT, .22LR tüfek atıcılarına heyecanlanacak bir şeyler verecektir. Yeni iki taraflı hafif başparmak deliği 10/22 ® stok maksimum güç için fiber katkılı polipropilenden imal edilmiştir. Stok tarak yüksekliği, optik ile rahatça ve düzgün şekilde vurulacak kadar yüksek olarak tasarlanmıştır. Yeni stok tasarımında, tabanca tutacağının her iki tarafında dairesel yarı palmiye şişmesi ve vidalarla tutturulmuş kalıplı, sert kauçuk altlık plakası bulunuyor.

Bu tüfek Magnum Lite ile donatılmıştır ® Magnum Research özel devrimci patentli grafit boğa varil. Patentli tek yönlü grafit fiberler, delik eksenine paralel olarak, eşdeğer ağırlıktaki çelik sertliğinin 6 katı bir varil ile sonuçlanır. Daha hafif varil ağırlıkları (13-16 oz, namlu uzunluğuna bağlı olarak), sıcaklığı çelikten% 43 daha hızlı tutmak ve dağıtmak daha kolaydır. Sonuç, aşırı hassaslığın jant ateş performansıdır.

Diğer özellikler arasında, yarı otomasyon için özel olarak tasarlanmış bir .22LR Bentz hedef odacığı ve maksimum doğruluk için 11 derece namlu kronu ile dolu yüzen bir namlu bulunur. Magnum Lite ® alıcıları CNC bir 6061-T6 uçak alüminyum dövme talaşlı ve optik için ayrılmaz bir Weaver tipi ray sayılabilir. MLR22AT'in yaklaşık ağırlığı 4.25 lbs, varil uzunluğu 17 inç ve tüm uzunluğu 35.5 inçtir.

Bu tüfek, 10/22 ® tetik grubu ve 10/22 ® döner dergileri kullanmaktadır. MRI cıvataları, ısıyla işlemden geçirilmiş ve daha iyi doğruluk için minimum başlık alanı ile sertleştirilmiş 4140 çelik ile imal edilir ve işlenir.

Desert Eagle Tüfek Özellikleri

model MLR22AT
kalibre .22LR
Varil 17"
Ağırlık 4,25 lbs
uzunluk 35,5 "genel
görme Tüylü Demiryolları Alıcının Stil Halkaları
Stok Gülünç Delikanlı Stok
dergi Bir 10 Tur
anahtar kelimeler:

,