Kahr P380 Black Rose Modeli Silah

Kahr P380 Black Rose Modeli Silah
Marka: Kahr Silah
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:
Kahr P380 Black Rose Modeli Silah,     Kalibre: .380 ACP Kapasite: 6 + 1 Çalışma: Tetikleme silindiri DAO; Kilitli makara; "Browning - tipi" geri tepme çubuğu; Pasif forvet bloğu; bir dergi kesme Namlu: 2.53" , Premium Lothar Walther Eş Sınıf Namlu uzunluğu O / C: 4.9" Boyut: 3.9" Slide Genişliği: .75" Ağırlık: Tabanca 9.97 ons (/ dergi olmaksızın) Çeneler: Dokulu polimer yerler: ayarlanabilir Drift , Beyaz bar-nokta mücadele mekanları Son: Siyah polimer çerçeve, yüksek cilalı gravür paslanmaz çelik slayt Magazin: 2 - 6 ncı, Paslanmaz Kahr'dan P380 tabancası, .380 ACP kalibre için tasarlanmış olup 2.53 "varil ve 4.9" uzunluğa ve sadece 3.9 "yüksekliğe sahiptir.Oksit olmayan 10 inç (9.97) ağırlığa sahiptir. Bir dergi.P380, siyah polimer çerçeve, mat paslanmaz slayt ve dokulu polimer tutamaklardan oluşur.Siyah polimer çerçeve, rakip markalarda bulunmayan sağlamlık ve sağlamlık için ön ve arka çerçeveye kalıplanmış 4140 çelik insert içerir. P380'de bir kilit kama, modifiye Browning tipi geri tepme kundağı, Kahr'ın tüm Kahr tabancalarında bulunan "güvenli kam" hareketi de dahil olmak üzere altı patenti bulunuyor.Bu özellikler, çok az miktarda geri tepme ve hızlı takip ile kavga kalibinde mikro-kompakt bir tabanca ile sonuçlanıyor P380'in dergi bağlantısı kesilmediği gibi "Double-strike "yeteneğine sahiptir.P380'de ayrıca, isteğe bağlı gece mekanlarına bakarak, kaydırmaya ayarlanabilir, beyaz bar-nokta savaş manzaraları slayt içine dovetail," gerçek "manzaraları sahiptir. Kahr'dan gelen küçük P380'in kalitesi rekabetçi markalara kıyasla rakipsizdir. Varil, rekabetçi markalardaki diğer klasik tüfekli varile göre boşluklu cephane için daha yüksek muzzle hızlarına izin veren lüks bir Lothar Walther maç sınıfı çokgen tüfek tasarımıdır. .75 "slayt, sağlam 416R paslanmaz çubuk stokundan işlenir ve son turda geri kilitlenir.P380 modelinde, iki adet yüksek kaliteli 400 serisi paslanmaz çelik 6 yuvarlak dergi bulunur ve her tabanca ile birlikte standart olarak bulunur. Paslanmaz çelik magazin ile eşleşmek için polimer çerçeve içine metal dergisi yakalamak dergiler ABD yapılmış ve plazma kaynaklı, çapakları kaldırmak için devrildi ve Wolff Gunsprings özelliği. P380, Kahr'ın popüler PM9'undan önemli ölçüde daha küçük ve kendisini ideal gizli bir taşıma silahı olarak kanıtlıyor. Hafifliği ve küçüklüğü, Kahr'ın güvenirliği ile birleşince, mükemmel bir cep tabancası haline getirir. P380 modeli, kolluk kuvvetleri için yedek silah olarak da güçlü bir değerlendirmedir. Kullanımı kolay yerler, zaten istenen tabancaya sadece bir avantaj oluşturmaktadır.

Ürün Özellikleri

(.380 ACP Polimer Çerçeve Modelleri)
model P380
kalibre .380 ACP
Kapasite 6 + 1
operasyon Tetikleyici püskürtme DAO; Kilitli makara; "Browning - tipi" geri tepme çubuğu; Pasif forvet bloğu
Varil 2.53 ", Premium Lothar Walther Maç Sıralı Namlu
Uzunluk O / A 4.9"
Yükseklik 3.9"
Slayt Genişliği .75"
Ağırlık Tabanca 9.97 gram (dergi hariç)
Sapları Dokulu polimer
Görülecek yerler Sürüklenebilir, beyaz bar-nokta savaş manzaraları (trityum gece görüşleri, isteğe bağlı Crimson Trace lazer görüntüsü)
Bitiş Siyah polimer çerçeve, mat paslanmaz çelik slayt (KP3833), Siyah polimer çerçeve, yüksek cilalı oyma paslanmaz çelik slayt (KP3833CSBR), Siyah polimer çerçeve, mat siyahlaştırılmış paslanmaz çelik slayt (KP3834)
Dergiler 2 - 6 nci, Paslanmaz (KP38233), 2-6 nolu, Paslanmaz (KP3833CSBR), 3-6 nolu, Paslanmaz
* Teknik özellikler önceden haber verilmeden değiştirilebilir.
anahtar kelimeler:

,