Rossi Silah Özellikler

Rossi Silah Özellikler
Rossi Silah Özellikler
Rossi Silah Özellikler
Rossi Silah Özellikler
Marka: Rossi
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:
Rossi Silah Özellikler,    

ROSSI TARİHİ VE AĞIRLAMA BİLGİLERİ

Ateşli silah tasarımı ve imalatı Rossi devrimi, 1889'da Amadeo Rossi tarafından şirketin kuruluşuyla başladı. Son 115 yılda bu gelenek, şirket ve Rossi Ailesi ile birlikte büyüdü. Rossi ismi, ateşli silah geçmişi ve mükemmellik geleneğini temsil eder.Yıllar geçtikçe, Rossi ateşli silahlar tasarım ve mühendislikte öncü olmuştur. Aynı zamanda, herhangi bir kaliteyi veya doğruluğu ödün vermeden uygun bir ürün üretmek her zaman önemli olmuştur. 1997 yılının Aralık ayında BrazTech International LC, Kuzey Amerika'daki Rossi ateşli silahların özel ithalatçısı olarak kuruldu. Daha önce, Rossi ateşli silahlar Interarms of Alexandria, Virginia tarafından dağıtıldı. Rossi, klasik tüfeklerini San Leopoldo, Brezilya'daki bir fabrikada üretiyor ve burada Amerika ve Kuzey Amerika dışında birçok ateşli silah satarak operasyonlara devam edecek. Aynı zamanda, Forjas Taurus, SA, Rossi tabancalarını üretmek için gereken hakları ve ekipmanları satın aldı. Toros, .38 Özel revolver'ın üç modelini ve Rossi ile sözleşme uyarınca .357 Magnum revolver'ların dört modelini üretmektedir. BrazTech tarafından Rossi adıyla satılan revolverlar, Brezilya'nın SaoLeopoldo kentinde Taurus'un sahip olduğu yepyeni bir tesiste üretilmektedir. Takımların çoğu ve birçok makine, şirketler arasındaki görüşmeler sırasında Rossi'den satın alındı. Bugünkü Rossi hâlâ aynı aile tarafından yönetiliyor ve her ateşli silah için aynı özveri ve yenilikleri koyuyorlar. Rossi'de, sadece silah inşa etmekten çok öte bir şey ... bir ailenin geçmişi ve geleneği.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sorularınız olduğunda veya ürün önerileri isteyince Müşteri Hizmet Çağrı Merkezi'ni arayın. Ateşli silah endüstrisi ve geçmiş satın alma geçmişiniz hakkındaki bilgileri, sizin için mümkün olan en iyi ürün tavsiyelerini yapmalarını sağlar. Bu, bir ateşli silah sevkıyatıyla ilgiliyse, lütfen bilgi için Onarım Politikası sayfamızı ziyaret edin .
Müşteri Destek Çağrı Merkezi Ücretsiz Çağrı Ücretsiz: Pazartesi - Cuma - 09:00 - 21:00 (EST) arası (800) 948-8029 Telefon: (305) 474-0401 Faks: (305) 623-7506 Posta Adresi: 16175 NW 49 Avenue Miami Lakes, FL 33014 USA
anahtar kelimeler: