Ruger Laser Pointer

Ruger Laser Pointer
Marka: Ruger Aksesuar
Fiyat: 700 Euro
Özellikler:
Ruger Laser Pointer, Detaylı Açıklama RF-SR22P LaserMax Ray Montaj Lazeri, çok noktalı dokunmatik açma / kapatma etkinleştirme ve sabit ışından darbeye geçiş için kullanıcı tarafından programlanabilir moda sahiptir. Kırmızı diyot lazer rüzgar ve yükseltme için ayarlanabilir ve otomatik 10 dakikalık zaman aşımı özelliğine sahiptir. Ultra kompakt lazer, kurulumu basittir ve entegre bir inçlik Picatinny montaj rayıyla aksesuarları eklemenize izin verir. RF-SR22P, Ruger® SR22®, SR9c® ve SR40c® tabancaları için mükemmel tamamlayıcıdır. 9E®, SR9®, SR40®, SR45® veya Ruger American Pistol ™ için önerilmez. Kurulum talimatları dahildir. Sınırlı 5 yıllık garanti. Ruger, Chicago, Cicero, Thornton, IL'e fatura kesemez veya gönderemez. Bu yerlerde yaşıyorsanız, BU ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETMEYİNİZ. Lazertwins Lazermax'ı benim SR9cümümde buldum.İlk defa SR22 için ikinci bir tane satın aldım. Hızlı atış için 300 tur attığınızda sorun yaşamazsınız. Eldiven gibi uyuyor Bunu SR9c'ye taktım ve harika görünüyor. Bunu taktığından beri yaklaşık 500 mermiyi kovdum ve hâlâ hedef üzerindeyim. 4 deseni yalnızca lazer kullanarak 25 metreden. Büyük, parlak kırmızı nokta, gün boyunca kolayca görülür. Keşke bunun için iyi bir kılıf bulabilseydim. Şimdi bir Remora Kılıf kullanıyorum.
Benim 9E'ye yerleştirildi
Lazer seviyorum, ancak sadece düşüşün kendisi ile uyumlu bir kılıf bulamıyor olması. Bu yüzden 5 yerine 4 yıldız verdi
- JEREMY, PA
Lütfen resim!
3 yıldız henüz kazanılmadı çünkü ... Nasıl bir SR22, SR9c benim bebek veya bir SR40c bu öğenin resimleri ?? Karar vermede yardımcı olacak ...
georgeb
Lazer Montaj
Bu ürünü yeni Ruger Sr22 cihazımdan beğendim. Tabancada bir kez manzaraları ayarlamak kolaydır. Harika çalışıyor ve şimdiye kadar güvenilir. Ona 4'ü vermemin tek nedeni, her iki tarafı bir arada tutan 2 kendinden kılavuzlu vidayı kullanmasıydı. Pili çıkarmak veya pili değiştirmek istiyorsanız, iki parçayı tekrar vidalarını açmanız gerekir. Plastikin ne kadar süreceğini ve yarısını sıyırma konusunda endişe edeceğini bilmiyor musunuz? 5 yr. Garanti herhangi bir sorunu kapsayacak umuyoruz. Şimdilik harika çalışıyor. Tabanca üzerinde mikro lazerden daha iyi görünüyor. Tekrar alacaktım.
anahtar kelimeler:

, ,