Sako TRG 22 Jubile Modeli

Sako TRG 22 Jubile Modeli
Sako TRG 22 Jubile Modeli
Sako TRG 22 Jubile Modeli
Marka: Sako
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:
Sako TRG Jubile Modeli Sako TRG, tek yönlü bir misyonu gerçekleştirmek için tasarlanmış doğruluk konsepti: hedefe ulaşmak için - ne gerekiyorsa yapsın. Bu doğruluk, güvenilirlik ve çok yönlülük için en yüksek talepleri aşan bir performans sunan Sako yenilik laboratuvarlarının bir sonucudur. Kompozisyonlar, siyah, orman yeşili veya çeşitli barrel ve aksiyon kaplamaları ile çöl bronz rengi alüminyum takviyeli stokları içerir. TRG Doğruluğu kavramı, birtakım askeri ve kolluk kuvvetleri birincil keskin nişancı silah sistemi olarak hizmet ediyor. Tüfek aynı zamanda uzun menzilli yarışmacılar tarafından da kullanılmaktadır ve CISM yarışmasının birincisidir.

STOK

TRG-22/42 bireysel talepleri karşılamak üzere tasarlanmıştır ve her atıcının kişisel stilini, yapısını ve duruşunu ayarlar. Alüminyum yeniden doldurulmuş kompozit stoklar iki renk seçeneğinde mevcuttur: siyah veya yeşil. Stok sağ ve sol elle atıcılar için tasarlanmıştır. Arka stoğun yüksekliği ayarlanabilir ve atılır / açılır ve yanal olarak ve aralık elemanları da dikey olarak ayarlanabilen yanak kısmı bulunur. Butt plakası, ara parçalarını kullanarak mesafe ve açı ayarlanabilir ve aynı zamanda yükseklik ve perde de kademesiz olarak ayarlanabilir. Ön stok TRG ayarlanabilir çelik bipodun hızlı montajı / sökülmesi için entegre yuvaya sahiptir.

EYLEM ÇERÇEVESI

Aksiyon çerçevesi, özel alaşımlı çelikten soğuk çekiçle dövülmüş, sert ve sağlamdır ve ekstra sertlik sağlar. Alıcı üç sabitleme vidasıyla dengelenir. Tüm Sako TRG alıcıları aksesuarlı bir Picatinny rayına delinip vurulur. Geri döndürme durdurma yuvaları olan 17mm eksenel ray montaj rayları.

SÜRGÜ

3 vidalı cıvatalı, hızlı cıvata atımı için 60 derece açılma açısı. Güvenilir emme cihazı, aktif püskürtücü. Tüm Sako TRG konfigürasyonlarında cıvata siyahtır. SAKO ŞARJÖR Güvenilir Sako TRG dergileri çıkarılabilir, merkezden besleyen 2 sıralı, her iki tarafında sıralı ve özellikli düğmeler daha iyi kavrama ve kolay ve hızlı ayırma sağlar. Dergi kapasiteleri cal için 10 tur. 308 Kazanın, cal.300 Kazanma Mag için 7 tur ve cal için 5 tur. 338 Lapua Mag.

Sako, Finlandiya'nın 100 yıllık yıldönümünden esinlenerek, beyaz kamuflajlı, numaralandırılmış Sako TRG 22 "Finlandiya 100" keskin nişancı tüfeği sınırlı sayıda üretiyor. Bu jübile modeli gerçek bir koleksiyoncu öğesi.

TRG 22 "Finlandiya 100" jübile modeli .308 Kazan kalemi olarak verilir. Bu gerçek koleksiyonerin madalyonunun beyaz kar kamuflaj renklemesi ve Finlandiya kışının ciddiyetini yansıtıyor ve ayrıca Kış Savaşı'nın kahramanlarına saygı duruyor.

Sako TRG 22 "Finlandiya 100" keskin nişancı tüfeği "Finlandiya 100" metnine sahiptir ve tabancanın seri numarası çerçevesine lazerle kazınmıştır. Tüfek, tüfeğin kendisiyle aynı gravürlere sahip, jubilee bıçaklı bir taşıma çantasında paketlenmiştir. Jübile modeli iki ayaklı dergi, iki ayaklı, namlu fren ve çıkarılabilir açık yerler ile birlikte geliyor.

Sako, serinin bir bölümünü kendi kullanımı için, örneğin hayır müzayedelerinde satılmak üzere elinde tutuyor. Bununla birlikte, 100 tabanca serisinin bir kısmı satışa sunulacak. Sako TRG 22 "Finland 100" koleksiyoncusu ürünü ile ilgilenenler Sako ürünlerinin ithalatçılarına ilgili ülkelerinde bilgi vermelidir.

SAKO TRG 22 TEKNİK ÖZELLİKLER

• = standart olarak, + = isteğe bağlı olarak
VARYANT TRG-22 KIŞ CAMU
boyutlar
Toplam uzunluk (mm) 1000
Namlu uzunluğu (mm) 510
Ağırlık (kg) 4,7
GÖRÜLECEK YERLER
Açık mekanlar
Picatinny-rail veya Weaver üssü +
TETIK
Çift kademeli tetik
DERGI
Çıkarılabilir dergisi
Sako Şarjör Kapasitesi 10
DIĞER ÖZELLIKLER
Siyah cıvata
Namlu freni +
Ağızlık diş
Fosfatize çelik parçalar +
VARYANT TRG-22 KIŞ CAMU
KALIBRE / BÜKÜM ORANI / OLUK SAYISI
308 Kazanılan / 11 "/ 4
anahtar kelimeler:

, , ,