Smith Wesson Model 642 Modeli

Smith Wesson Model 642 Modeli
Marka: Smith Wesson
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:

Smith Wesson Model 642 Modeli

Smith Wesson Model 642 Modeli GENEL BAKIŞ

Smith & Wesson J-Frame revolverleri 1950'den beri sırtınızı dönmüştü. Bu küçük revolverlar, tam güç yuvarlak bir şekilde ateşlemek üzere tasarlandı ve güvenilir oldukları kadar basit ve kullanımı kolaydır. Çeşitli kalibrelerde ve üç farklı çekiç tasarımı ile piyasada bulunan Smith & Wesson J-Frame'in piyasadaki en popüler, küçük çerçeve savunma tabancası haline geldiği şaşırtıcı değil.

Model 642 Pro Series, orijinalinin zamanla test edilen özelliklerini modern gelişmeler ve rekabet özellikleri ve özellikleri ile birleştiren Model 42 Centennial Airweight®'ın bir varyasyonudur.

Özellikler • Kolay Taşıma için Hafif Alaşımlı Çerçeve • Paslanmaz çelik varil ve silindir • Ay klipsleri için silindirik kesme • Saplamasız Kapalı Çekiç • Sürekli + P Kullanımı için puanlama • YOK İÇ KİLİTLEME Ay klipsi halka şeklinde veya yıldız şeklinde bir parça Aynı anda bir revolver silindire yerleştirme ve çıkarma için bir ünite olarak birden fazla kartuşu tutmak için tasarlanmış metal. TÜMÜNÜ SMITH & WESSON YAŞAM HİZMET HİZMET POLİTİKAMIZLA SAKLIDIR. Kullanılabilirlik, geçerli federal, eyalet ve yerel yasalara, yönetmeliklere ve yönetmeliklere tabidir.

Smith Wesson Model 642 Modeli ÖZELLIKLER

SKU: 178042
Model: Performance Center® Pro Series® Modeli 642
Kalibre: .38 S & W ÖZEL + P
Kapasite: 5
Namlu Uzunluğu: 1.875 "/ 4.8 cm
Toplam Uzunluk: 6.3 "
Önden Görünür: İntegral
Arka Görüş: Sabit
Eylem: Yalnızca Çift Etkili
Tutamak: Sentetik
Ağırlık: 14.4 oz / 408.2g
Silindir Malzemesi: Paslanmaz Çelik
Namlu Malzemesi: Paslanmaz Çelik
Çerçeve Malzemesi: Alüminyum Alaşımlı
Çerçeve Kaplaması: Mat Gümüş
Amacı: Gizli Taşıma, Kişisel Koruma, Devlet Uyumu
anahtar kelimeler:

, , , , ,