Springfield 1911 Modeli Silah

Springfield 1911 Modeli Silah
Marka: Springfield
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:
Springfield 1911 Modeli Silah,

1980'lerin ortasında ABD ordusu, eski savaş atlarını emekleme sürecine başladı. 1985 yılında Illinois, Geneseo'da bulunan Springfield Armory®, ilk önce yeni üretilen 1911'leri silah satan halka sundu. Önümüzdeki 28 yıl, 1911'lerin lider üreticisi olarak Springfield Armory®'yi ve bugün diğer 1911'lerin bugün yargılanacağı standardı sıkıca kurdu.

Girişten sonra 102 yıl ve anlatılmamış olan milyarlarca dolarlık müttefik tur atışı, dünyadaki Amerikan atıcılar, kolluk kuvvetleri ve elit askeri birlikler işi bitirmek için ölümsüz 1911'e güveniyor. İster ileri bir ilk kez 1911 sahibi veya ayrıcalıklı toplayıcı olun, doğru yere geldiniz.

Belki eski dönem levhalarının, sıradan gazileri kimliğine aşina bir düz-Jane versiyonu arıyorsun. Veya belki FBI'ın seçkin Rehin Kurtarma Ekibi tarafından kullanılan aynı tabancaya sahip olmak istersiniz. Belki dünyanın en yetenekli tabancalar tarafından monte edilen 1911 bir çakma yüksek sonuna ihtiyacımız var. Bugüne kadar üretilen en küçük 1911'li üreticilerin - EMP® - birini günlük taşıma parçanız olarak paketlemek isteyebilirsiniz. Veya sadece komidin tutmak ve hafta sonları aralığı almak için özellikleri ile yüklü bir ekonomik 1911 arıyor olabilir.

Özellikler, kalite ve kanıtlanmış performans, bugün Springfield 1911'i kontrol etmenin tüm nedenidir. Dövme çerçeveler ve slaytlar, hafif titanyum ateşleme pimleri ve alçaltılmış ve alevlenen püskürtme bağlantı noktaları tüm 1911'lerde standarttır. Maç sınıfı fıçılar, hedef tetikli tetikleyiciler, iki taraflı başparmak emniyetleri, beavertail tutma emniyetleri ve Hafif Delta ™ çekiçleri mevcut diğer seçeneklerden sadece birkaçı.

1911'de ne istersen, Springfield Armory® bunu sunuyor. Şimdiye kadar tasarlanmış en saygın ve zamandan tasarruflu yarı otomatik silahın pazarda iseniz, endüstri standardı ile birlikte gidin ve Springfield Armory® tarafından yapılmış 1911'i alın

anahtar kelimeler:

, , , , , , , , , , ,