Tanfoglio limited edition

Tanfoglio limited edition
Marka: Tanfoglio
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:
Tanfoglio limited edition,
IPSC yarışmaları için özel olarak yapılmış Tek Hareketli yarı otomatik tabanca - Standard Division -: Limited Özel modeli, dünya çapında çekimlerde elde edilen birçok kazanç için mükemmel bir palmares olup teknik estetiği ve ergonomik kalitesini teyit eden büyük bir başarıya imza atmıştır.
Limited Custom model, kromlu çelik ve gümüş alüminyum parçalarıyla özel, yüksek mukavemetli mat gri kaplamaya sahiptir ve mükemmel çekim performansıyla teyit edilen cesur ve çekici bir görünüm kazanır.
The barrel has a coned external profile, aside the polygonal rifling for better accuracy and longer life, the frame has a longer fore end up to the slide muzzle for a better balancing of the pistol and the extended magazine well for a fast and easy magazine change.
Tabanca çantasında: geri tepme yayı kiti (n.2 farklı kuvvette yaylar), ön görüş cam elyaf takılı, temizleme seti ve yedek dergisi (alüminyum tamponlu kromajlı).
Kalibre .40S & W ve 9x19'daki Sınırlı Özel model, HC sürümünde mevcuttur ve bu da dergide daha fazla mermi yüklemenize izin verir.
tanfoglio limited fiyatı, tanfoglio limited türkiye, tanfoglio limited özellikleri, limited tabanca fiyatları
anahtar kelimeler:

, , ,