Taurus Özellikleri

Taurus Özellikleri
Marka: Taurus Modelleri
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:
Taurus Özellikleri,  
1982'de kurulan Taurus Holdings, Inc., Florida merkezli bir holding şirketidir ve bu şirket, ABD pazarındaki en sağlam ateşli silahlardan bazılarının sorumlu şirketlerine sahiptir. Toros Holdings, Brezilya merkezli halka açık bir şirket olan Forjas Taurus, SA'ya aittir. Forjas Toros, dünya genelinde dağıtılan çok çeşitli tüketici ve endüstriyel ürünleri üretmektedir. Taurus Holdings, Toros marka ateşli silahların çeşitli modellerini üretmekte ve Miami, Florida'daki tesislerinde yaklaşık 300 işçi ve personel istihdam etmektedir. Bu çalışanlar ve personel, yan kuruluşlar vasıtasıyla çeşitli marka ateşli silahların ithalatı, pazarlanması, satışı ve / veya servisini de desteklemektedir. Bu şirketler ve bunlarla ilgili markalar şunlardır:
Toroslar Uluslararası Üretim, Inc (Boğa) .1 Braztech International, LC. (Rossi) .2 Miras Üretimi, Inc. (Miras). 3
Boğa Holding şirketleri tek eylemli revolverlerden tabanca ve uzun tabancalara kadar çok çeşitli ürün yelpazesi sunuyor.
 
1. Taurus International (TIMI) ABD'de bazı Boğa marka modelleri üretmekte ve Forjas Boğa dengesini ithal etmektedir. TIMI, TIMI tarafından ithal edilen veya ABD'de üretilen Toros marka ateşli silahların tümüne hizmet eder. 2. Braztech ithalat ve hizmetleri Brezilya'da Forjas Boğa tarafından üretilen Rossi markalı ürünler. 3. Heritage, Florida'daki kendi ürünlerini üretir ve uygular.
taurus tabanca 36 kalibre fiyatı,taurus judge türkiye, taurus judge tabanca fiyatları, taurus tabanca fiyatları, taurus tabanca hangi ülkenin, taurus toplu tabanca fiyatları,  taurus tabanca pt 809 fiyat, taurus pt 809 fiyatları, taurus pt 809 özellikleri, taurus tabanca pt 809 fiyatı, taurus silah menşei brezilya
anahtar kelimeler:

, , , , , , , , , , , , ,