Tavor® X95 ™ Flattop XB17-9

Tavor® X95 ™ Flattop XB17-9
Marka: Tavor
Fiyat: Fiyat bilgisi için arayın
Özellikler:

Tavor® X95 ™ Flattop XB17-9

  Yeni Tavor® X95 ™, IWI US, Inc.'den gelen yeni nesil boğa gübresidir. Orijinal TAVOR® SAR'daki yükseltmeler ve geliştirmeler arasında, 5-6 lb.'lik tetik çekmeye sahip yeni bir yangın kontrol paketi, Çıkarılabilir ray kapaklarıyla Picatinny rayları ile 3, 6 ve 9 pozisyonlarında bir ön kol olan AR-15 konumu, şarj yuvasını merkezi kütlenin yakınına yerleştirme, modüler bir Tavor tarzı tabanca tutma yeri takas edilebilir Geleneksel tetik koruyucusuna sahip standart bir tabanca tutacağı ve daha küçük, daha düşük profilli cıvata serbest bırakma düğmesi.
kalibre 9 mm Parabellum

Aksiyon Yarı otomatik

İşletim sistemi Kapalı Cıvata, Geri Darbe

Dergi Türü IWI "COLT" Stil, Çelik. (Tavor X95 tüfeğinin ABD'de 18 USC § 922 (r) uyarınca ithal edilmiş ve ABD parçaları tarafından monte edildiğini unutmayın.Tavuk X95'inizde yalnızca ABD'de üretilen dergileri kullanmanız gerekir.İthal bir dergi kullanımı sizi ihlal edebilir. 18 USC § 922 (r).)

Dergi Kapasitesi 32 tur

Namlu Malzemesi Soğuk Çekiç Dövme, CrMoV

Namlu uzunluğu 17"

Toplam uzunluk 26 1/8 "

Ağırlık 7,9 lbs.

helezon Sağ El, 4 Oluk, 1: 10 İnç Twist

Stok Rengi Siyah

Stok Türü Güçlendirilmiş Polimer Bülpüş Konfigürasyonu

Görülecek yerler Katlanabilir ön görüş (bıçak) ile Tritium girişi ve katlanır arka görüş (açıklık)

Yasak Devletler Bu tüfeğin satışı bazı eyaletlerde ve Columbia Bölgesi'nde kısıtlanabilir. Yerel ateşli silah yasalarınızla ilgili olarak yerel yetkililere danışın.
anahtar kelimeler: