Glock Otomatik

a Silah Diyarı 12/01/2018 0 b

Glock otomatik aparatı satışı yoktur sadece tanıtım amaçlıdır.

Glock Otomatik Aparatı Fiyatı, 

Glock arka kısmındaki kapağı çıkarıp, onun yerine başka bir parça taktığınız zaman tabancanız tam otomatik hale gelecektir. Bu küçük anahtar bir Glock arka kayar plakayı yerini almaktadır, Bu tam otomatik veya seçimine izin veren yarı-otomotik yangın ve herhangi uyumludur Glock .Yangın oranına bağlı olarak 1200 rpm'de ulaşabilir mühimmat kullanılır.

Bu glock seri aparatı ile glock marka tabancanı kalaşnikotfan bile daha etiki hale gelecektir. Silahınız ile 100 adet mermiyi tek seferde atabilirsiniz. Bu ürünü glock 42 ve glock 43 harici tüm modeller takabilirsiniz. En önemli özelliği silahınız tam otomatik hale getirmesidir. 

Glock silah seri atış aparatı, Glock otomatik aparatı, Glock Silah Fiyatları,

Glock 19 Özellikleri, Glock Silah Atış Videoları, , Glock Tabanca Fiyatları 2016, Glock Silah Seri Atış, Glock 19 Gen 4 Özellikleri, Glock 19c, Glock 19 Seri Atış Aparatı, Glock Seri Atış Aparatı Fiyatı, Glock 17 Fiyatı, Glock Seri Atış Nasıl Yapılır, Glock Tabanca Seri Atış Keleş'ten Beter, Glock Seri Atış Yapan Modeli, Glock 19 Seri Atış Yapar Mı, Glock 19 Özellikleri, Glock seri atış yapan modeli, Glock seri atış aparatı nasıl takılır

Glock silah seri atış aparatı, Glock otomatik aparatı,

images-1