Glock Uzun Şarjör Fiyatları

a Silah Diyarı 12/01/2018 0 b

Glock Uzun Şarjör Fiyatları, Gloğun bu 33 lük şarjörü, glock seri atış apartı ile mükemmel bir deneyim yaşatacak sizlere. Glock 31 lik şarjör, glock 50 lik şarjör, glock 100 lük şarjör, glock 17 lik şarjör, glock 15 lik şarjör leri mevcuttur. Glock orjinal şarjörleri için bizi arayınız.

Glock 31 lik şarjörünün altına +2 takılarak 33 lük hale gelebilir. İkiside orjinaldir. normalde 31 lik olan glock şarjör 33 lük hale gelmektedir.

Bu Glock için bir fabrika orijinal, açılan ücretsiz dergi. Glock dergiler yüksek teknoloji polimer kaplı bir sertleştirilmiş çelik ekleme var. Bu polimer kaplama büyük bir yükseklikten düştü bile, dergi korur ve deformasyonu önler.

Teknik Bilgileri: Glock orjinal şarjör zaman yeni çok sert yaylar ve tam kapasitede yük son derece zor olabilir. Kapasite veya yakın kapasite dergiyi yüklemek için (genellikle tabanca ile Glock durumunda dahil) Glock dergisi yükleyici kullanmak gerekli olabilir.

Şarjör 15 mermi tutmak gerekir ve sadece 14 kabul eder, bırakırsanız son raundu, örneğin, yüklemek için imkansız görünüyorsa bu bahar gerginlik azaltmak için izin birkaç gün için 14 mermi ile yüklendi. Kısa bir süre sonra, dergi daha sonra tam kapasiteye kabul etmelidir, ama yine de dergi yükleyici kullanmak gerekli olabilir. Boş üzerinden tam kapasite birkaç turdan sonra, dergi yüklemek için daha kolay olacaktır.

Glock Long Magazine Prices in Turkey

glock-uzun-sarjorglock-uzun-sarjor-fiyatlari
İle uyumlu
Glock
  1. 17
  2. 17C
  3. 17L
  4. 19
  5. 19C
  6. 26
  7. 34