Silah Poligonu

a Silah Diyarı 12/01/2018 0 b
Silah Poligonu. İstanbul un En Modern Atış Poligonu yakında hizmetinizdedir. www. silahdiyari.com,

Atış Poligonu İstanbul Anadolu, Florya Atış Poligonu, Silah Atış Poligonu, Silah Diyarı Tabanca Atış Poligonu, Silah Dünyası Atış Poligonu, Tabanca Atış Poligonu, İstinye Atış Poligonu, Emniyet Müdürlüğü Atış Poligonu,

Menzil Industries Atış tarafından Range Bullet Trap Atış Sistemleri

Ticari / askeri sınıf mermi tuzağı aşırı gereksinimleri iç / dış mekan canlı yangın atış poligonunun başarısı için her şeyden önemlidir. Kurşun tuzak herhangi atış poligonu tesisin önemli anahtar bileşenlerden biridir. Yıllar boyunca pek çok mermi tuzağı tasarımları, güçlü ve zayıf noktaları her olmuştur. Mermi tuzakları karşılaştırarak, biz en iyi dizi çalışması için etkili ihtiyaçlarınız ama en uzun vadeli maliyet için uygun değil sadece hangi tasarım belirlemek için bazı basit ama dokunaklı sorular sormalısınız.

Menzil Industries Atış tarafından Range Stalls Çekim

Belirli bir alan kolaylaştırabilir şerit sayısını maksimize ederken bizim çekim tezgahları yenilikçi tasarımı en iyi atıcı yönlendirme, koruma ve konfor sağlar. Bizim Atış Menzili kabinleri dayanıklı elmas plaka alüminyum kaplı çift çelik ceketli duvarların oluşmaktadır. Menzil Industries çekim. İdeal kurmak ve özel çekim aralığı tasarım ihtiyaçlarınızı ve ayrılan alana sığacak tasarlamak için sizinle birlikte çalışacaktır

Menzil Tavan Muhafızlar Atış

Kalite Tavan Muhafızları önceden delinmiş ve kaynaklı asmalar ile üretilmektedir. Bizim CAD tasarlanan plaka aralığı tüm mermiler de aydınlatma ve HVAC armatürleri korurken nihai güvenliğini sağlama Üssü'nden yönelik olmasını sağlar. Tüm süspansiyon zincir ve donanım basit ve hızlı kurulum için dahildir. Her Tavan Koruma sistemi özenle tasarlanmış ve spesifik bina genişliği ihtiyaçlarına uygun ayarlanabilir korumaları ile imal edilir.

Menzil Hedef Alma Sistemleri Çekim

Dayanıklı malzemeler kullanarak basit tasarım İmal her Hedef Alma Sistemi uzun ömürlü olmasını sağlar. Hedef Alma Sistemi bağımsız olarak her hedefin mesafe kontrollü konumlandırma sağlamak için her atıcı tarafından işletilmektedir. Biz farklı seçenekler sunuyoruz, ve sizin için doğru sistemi seçmenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Tüm Hedef Erişim Sistemleri Motor Kontrol Kutuları, Alma Ends, Hedef Car & Askılar, Paslanmaz çelik kablo & Drive Cord, Ön-Yapılandırılmış Kablo demeti ve Anahtarlar ve Bireysel Stall ile komple Kontroller Atlı gelir.

En Kaliteli Atış Poligonu Tasarım

Her SRI çekim alanı, ürünün tasarımı ve yapımı başlıca unsur güvenliği çekiyor. Bullet Tuzakları itibaren, Hedef Alma Sistemleri, Tavan Muhafızlar ve daha küçük dükkanlar, HVAC, Metal İmalat, Shooting, SRI Range Design & Fabrikasyon çekim kalitesi için en iyi kaynaktır.Çok yönlü alan yönetimi mühendisliği menzil odak tutmak ve maksimum önlemler korurken ateş bir eğitmen ve öğrenci için yeterli oda izin verir. Boyut tasarımı daha iyi atıcı yönelimi, konfor ve koruma için ödünç ise SRI tezgahları yenilikçi tasarımı, alan kolaylaştırabilir şerit sayısını maksimize eder.

Hazır Range® Modüler Çekim Çözümleri

Range Industries Atış komple sunar, kendini bir mobil kurşun geçirmez kap içine inşa edilmiş iki şeritli modüler çekim çözümleri içeriyordu. Bizim Modüler Çekim Çözümleri Çekim Stalls, Hedef Alma Sistemleri, Bullet Tuzaklar, Aydınlatma ve Havalandırma Sistemleri ile birlikte gelir. Ürünlerimiz en yüksek özelliklerine inşa edilmiş ve tam olarak monte teslim edilir. Bizim Modüler Çekim Tasarımlar çeşitli uzunluklarda mevcuttur ve stil ve rahatlık için tamamen özelleştirilebilir. Özel ihtiyaçları ve arzuları görüşmek için bugün bizi arayın ve biz en iyi neden size göstereyim.

Range HVAC Sistemleri Atış

Kapalı atış aralığı oluştururken Hava kalitesi çok önemlidir. SRI müdürleri HVAC sektöründe 35 yıldır var ve tasarlanmış ve 5000 HVAC uygulamaları ve sistemleri üzerinde yüklü. Biz 350 aralığında projeler üzerinde tasarladık. Bizim HVAC sistemleri güvenliği için OSHA, NIOSH ve EPA düzenlemeleri karşılamak. SRI tam bir CAD tasarım sağlayacaktır: • Önerilen klima ve ısıtma ekipmanları seçimleri • Egzoz fanları ve körükler • Filtre rafları ve filtreler • Tam kanal iş tasarımları, kanal boyutlandırma, amortisörler ve seçimleri kaydeder.

atis-poligonu

atis-poligonu-istanbul

Glock seri atış video, glock seri atış nasıl yapılır, glock seri atış yapan modeli, glock 19 seri atış yapar mı

glock seri atış aparatı nasıl takılır, glock aparatlari, glock 19 seri atış aparatı fiyatı, glock seri atış youtube