Silah Satış

a Silah Diyarı 12/01/2018 0 b

Silah Satış, silah Satışı, Silah Satın Alma, silah satılık, silah satış mke, silah satış fiyatları, silah satış mağazaları, silah satış yerleri istanbul, istanbul silah mağazaları, silah alım satım, silahdiyari.com hoş geldiniz. Bu web sitesi, yasalara uyan yurttaşların, savunma ve spor amaçlı ateşli silahlara sahip olma hakkını korumaya adamıştır. Biz tutmak ve silah taşıma, hem de gidermek için umut bizim sağa büyüyen tehdit tanıma sonra bu siteyi yaptık. Savunma amçlı satılan silahlarla her yıl kaç çocuğun hayatının kurtulduğunu biliyormuydunuz, yine her yıl kaç kadının tecavüze uğramaktan kurtulduğunu biliyormuydunuz? Bu web sitesinin diğer bir amacı, silahlı silahları haklarını savunanlara silah haklarını korumak için rol oynamalarını teşvik etmektir.

Silah Haberler,

Yaşlı bir San Antonio, Teksas ev sahibi evine girmeye çalışan bir hırsızı durdurmak için silahını kullandı.

Polis, sabah saat 10 gibi bir saatte, bir soyguncu Teksas, San Antonio'daki Sonbahar Dew 9700 bloğundaki bir eve girmeye çalıştığını söyledi. Ev, o sırada evde yaşlı bir çiftin üyesidir. Ev işgalcisi, kolu kapıdan indirmeyi başardıktan sonra ev sahibinin, kendini savunma amacıyla görev yaptığı ve saldırganı öldürdüğü bildirildi. 79 yaşındaki ev sahibine veya eşine yaralanan olmadığı bildirildi.

Silahsız yaşlı birinin daha genç bir saldırganı savuşturması nadirdir. Bu gibi durumlarda, genç saldırganlar yaşlı kurbanlarına genellikle korkunç işkence yaparlar.

Silahlı yaşlı vatandaşlar, diğer yandan, suçluların saldırısına karşı kendilerini savunmak için mümkün olan en iyi şansa sahiptirler. Bu silahlı 85 yaşındaki kadın, silahlı bir yerde bir ev işgalcisi tuttu ve kendisini polise çağırdı. 93 yaşınadaki bu adam, ev istilacı kendisine saldırmaya başladıktan sonra kendini savunma amaçlı bir ev işgalcisi vurdu. Bu silahlı 70 yaşındaki kadın, polis onu tutuklamak için silahlı saldırı düzenledi. Bu silahlı 91 yaşındaki adam silahını kullanarak tekerlekli sandalyeye bağlı eşini tehdit eden ve iki ev işgalcisini savuşturmak için silahını kullandı. Bu silahlı 84 yaşındaki adam, arka kapıdan, arka kapıdan ve pencereden evine defalarca girmeye çalışan bir suçluyu durdurmak için silahını kullandı. Daha fazla örnekle devam edebiliriz. Ancak nokta şu olmalıdır. Silah sahipliği hergün yüzlerce hayat kurtarıyor  ve fiziksel olarak zayıf yaşlı insanlarda bile en güçlü suçluları durdurabiliyor.

Silah Satış