Alman Silah Yağı-Ballistol

Alman Silah Yağı-Ballistol

Alman Silah Yağı-Ballistol

Alman Silah Yağı-Ballistol

BALLISTOL UNIVESAL 200 ML. SPRAY

BALLISTOL UNIVERSALErişilmez genel kullanım yağı

Metal, ahşap, deri, plastik, deri ve birçok başka malzemenin bakımına yönelik olarak zanaat işlerinde, sanayide, tarımda, ev işlerinde, bahçede, motorlu taşıtlarda, olta, avcılık ve atıcılık sporunda kullanıma uygundur.

Metal

BALLISTOL geniş çaplı olarak makinalarda; aletlerin, hassas cihazların ve terazilerin üretiminde kullanılmaktadır. BALLISTOL, metallerin üzerinde alkali nitelikli koruyucu bir tabaka meydana getirmekte, ellerdeki teri ve diğer pas meydana getirici etmenleri nötralize etmekte, böylelikle korozyon meydana gelmesini önlemektedir. BALLISTOL, düşük yüzey gerilim ve mükemmel girişim yeteneği sayesinde en küçük aralıklara ve metaldeki çatlaklara dahi sızmaktadır. BALLISTOL hassas cihazların ve ölçüm aletlerinin, terazilerin ve küçük teknik parçaların bakımı için uygundur.

Silah Bakımı

BALLISTOL pastan korur, yağlama sağlar, temizler ve barut artıklarını giderir. Kurşun, Bakır ve Tombak artıklarını ortadan kaldırır. En ince çatlaklara dahi sızar ve uygun olmayan yağların eski reçineleşmiş kalıntılarını giderir. Bunun yanında yanık artıklarını nötralize eder. Ahşap dipçiklerin ve deri kayışların temizlenmesi, bakımı ve korunmaya alınması için de uygundur.

Çevre Dostu

BALLISTOL'un etken maddeleri doğal kökenli olup, doğada bulunmaktadır. Esas yağı tıbbi parafin yağıdır. BALLISTOL yaşlanma etkilerine karşı dayanıklıdır ve yıllar sonra dahi reçineleşmemektedir. Sprey halinde FCKW içermez! Tüm BALLISTOL bileşenleri biyolojik olarak parçalanabilir ve çevremize zarar vermez.

ÇOK AMAÇLI

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
  • 25,00€
  • Vergiler Hariç: 25,00€

Etiketler: alman silah yağı-ballistol, alman silah yağı-ballistol, , , tüm silahlar için, silah yağı, tabanca yağı, silah temizleme yağı alman, yağı-ballistol, aksesuarları