Böcek Arama Hizmeti

Böcek Arama Hizmeti

Böcek Arama Hizmeti

Böcek Arama Hizmeti

Gelişmiş Teknik Cihazlarımızla Gizli Kamera Böcek Arama Hizmeti Verilir

ZABATA ELECTRONIC AND SECURITY,

Genel bakış

​​TSCM hizmetleri hem hükümet hem de kurumsal müşterilerine hükümet düzeyinde siber karşı-dinleme koruması sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Tüm siber TSCM hizmetleri tamamen ISO tarafından akredite edilmiş ve güvenlik ekiplerinin gerektiğinde arayabileceği kapsamlı bir çözüm paketi sunmuştur. En karmaşık global Müşteri gereksinimleriyle başa çıkmak için ölçek ve uzmanlığa sahiptir ve eşsiz uluslararası tecrübelere sahiptir.

TSCM / Cyber ​​Sayaç-gözetleme çözümleri arasında şunlar bulunur:

Siber dinleme tehditleri brifingleri

QCC, hükümet yetkililerine veya şirket yöneticilerine / yöneticilerine veya STK'ların / CIO'ların veya Güvenlik Yöneticilerine ÜCRETSİZ siber dinleme brifingleri sunabilir.Bu brifingler izleyicilerin siber kaçırma tehdidini açıkça anlamasına imkân tanıyacak.

Brifingler, saldırıların kökenlerini, izleyicinin organizasyonuna nasıl uygulandığını ve ilişkili riski azaltmak veya yönetmek için neler yapılabileceğini inceler.Hoparlör, ayrıca, siber kaçırma olaylarının nasıl sağlandığı ve algılanamayacağının ve bulunamayacağı ile ilgili spekülasyonları, efsaneleri, dumanları ve aynaları yok edecek.Brifingin sonunda izleyici, herhangi bir soruyu stratejik ya da teknik olarak sorabilir ve konuşmacı mutlulukla cevaplar sunar,

QCC, tüm İstemci gereksinimlerini karşılamak için siber TSCM incelemeleri / siber hata süpürgelerinin tamamını sunmaktadır.QCC aşağıdakilerin hepsinde muazzam küresel tecrübeye sahiptir:

Binalar
QCC, ofisler, veri merkezleri, evler, oteller odaları, konferans merkezleri, sergi dağ evleri, fabrikalar, laboratuvarlar, sanayi siteleri, nükleer tesisler ve Denetimli Kontrol ve Veri Toplama (SCADA) kontrollü siteler dahil olmak üzere binalarda kurulu olan her türlü BT sistemini incelemekte / süpürmektedir. .

Otomobil Böcek Araması
KKK düzenli otomobil ve diğer araçların siber TSCM denetimler / siber hata süpürür yürütmektedir.Yöneticiler, araçlarında seyahat ederken e-postaları ve diğer hassas dijital bilgileri göndermek / almak için dahili veri iletişim sistemiyle genellikle iletişim kurduklarından, bu tür denetim önem kazanmaktadır.Bu tür muayene, bir arabaya takılan ve genelde bir kaçırma teşebbüsünün öncüsü olan herhangi bir düşman izleme cihazını veya gizli bir gözetim operasyonunun devam ettiğini gösteren net bir göstergeyi tanımlayacaktır.

Jetler ve hava aracı
Zabatasıklıkla sivil TSCM denetimlerini / sivil böcek süpürme işlemlerini kurumsal ve devlet hava limanlarında gerçekleştirir.Püskürtme uçları genellikle gezici ofisler olarak kullanıldığından bu tür inceleme giderek popüler hale geliyor, çünkü kullanıcılar yolculuk ederken ya da dururken e-postaları ve diğer hassas dijital bilgileri göndermek / almak için jetler dahili veri iletişim sistemiyle iletişim kuruyorlar.Jetler genellikle kiralanır veya beklemede güvensiz kaldıklarından, genellikle siber teknik saldırılara karşı savunmasızdır.TSCM'nin uçağı siber bir şekilde süpürmek için çok uzman becerileri ve ekipmanları gereklidir ve zabatasiber TSCM ekipleri, bu görevi en yüksek standartta tamamlamak için mevcut uzmanlığa ve en gelişmiş ekipmana sahiptir.

Superyachts
Zabata,özel sektöre ait süper yatlar, charter süperyerler ve bunların ihale, lansman ve destek gemilerine yönelik siber TSCM incelemeleri / siber böcek taramaları yapar.Bu tip gemilerin Siber TSCM incelemeleri, hassas iletişim, görüşmeler ve sözleşme imzalama etkinliklerini mobil ofis HQ'leri olarak düzenli olarak yerine getirmek için düzenli olarak kullanılan zabatasüpürme ekipleri için yaygın bir uygulamadır.

Bu olaylar çoğunlukla uluslararası sularda ya da olay meydana geldiğinde gemi yerinin sözleşme için geçerli olan yasal ve vergi yargılama yetkileri ile doğrudan ilişkisi olduğu vergi cennetlerinde kıyılarda tutulur.Yine siber bir TSCM süpürgesi veya başka bir tekneyi süpürmek için çok uzman kişilerin ve ekipmanların kullanılması gerekiyor ve QCC siber TSCM ekipleri, bu görevi en yüksek standartta tamamlamak için mevcut en gelişmiş uzmanlığa ve ekipmanlara sahipler.

Cyber ​​TSCM olayları canlı olarak izlemek

Siber TSCM denetimlerine ek olarak, QCC, hassas olayların süresi boyunca kritik BT sistemlerinin canlı izlenmesini sağlayabilir.Bir siber TSCM incelemesi ve daha sonra canlı izleme, etkinlik sırasında lokalize edilmiş bir veri dinleme olayının oluşmadığından mümkün olan en üst düzeyde güvence sağlar.Siber dinleme her türlü siber canlı monitör için, yetenek ve QCC benzersiz süreçler gerektirir.

Sürekli siber canlı izleme sistemleri

Kalıcı bir siber canlı izleme çözümü gerektiğinde, QCC, gereksinimleri ve kapsamı anlamak, ilgili teknik önerileri sağlamak ve daha sonra bir site anketi yapmak ve Müşteri gereksinimlerini karşılamak için en iyi çözümü oluşturmak ve kurmak için Müşteri ile irtibat kurabilir.Yetkili hücresel, Radyo Frekansı (RF) veya kablosuz iletişim ekipmanına izin verilmeyen Hassas Bölmeli Bilgilendirme Tesisleri (SCIF) veya güvenli konteynerler, hapishaneler, elçilikler veya diğer yerler için genellikle siber canlı izleme sistemleri gereklidir.

Zabata elektronik sizin kişisel veya kurumsal alanlarda profesyonel verici (böcek) tespiti, istenmeyen frekans analizi ve her türlü gizli kamera tespiti hizmetlerini yapmaktadır. Günün 24 saati, yurt içi ve yurt dışında hizmetinizdeyiz. Artık kuşkularınızı kafanızdan atma zamanı gelmedimi?

Üstün tecrübemizle tüm arama tespit çalışmalarınızı yapmaktayız. Verici Tespit , Böcek Tespit , Gizli Kamera Tespit , Dinleme cihazı tespit , böcek bul , Gizli dinleme tespit , casus cep telefonu tespit, Böcek Arama, Verici arama , Verici Tespit Cihazı , Böcek Bulucu , Böcek Tespit Cihazı , Profesyonel RF dedektör , RF counter , Spectrum Analyser , Spektrum Analizör , Bug dedektör , Frekans tespit , kablosuz verici bulucu , kablosuz casus verici tespit , dinleme sistemi , dinleme sistemleri , Dinleme engelleme , casus dinleme engelleme , gizli dinleme , casus mikrofon tespit , gizli mikrofon , gizli mikrofon tespit cihazı , ses kayıt cihazı tespit , kamera bulucu , gizli kamera engelleme, böcek arama şirketi, böcek arama firması, böcek arama şirketleri, böcek arama firmaları, profesyonel verici arama hizmeti , profesyonel böcek bulucu ,verici tespiti, böcek tespiti , bocek tespit, caus bocek tespit, mikrofon tespit , gizli dinleme , verici tespit ürünleri , verici tespit ekipmanları , tespit cihazları , verici nasıl bulunur, wanzenfinder İstanbul, wanzenfinder Turkey, bugfinder İstanbul, bugfinder Turkey, dinleme cihazı nasıl bulunur, verici nasıl aranır,

GİBİ KONULARDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK VE HİZMET SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ. 7/24

STANDART BÖCEK ARAMA HİZMETİ

(RF) Radyo Frekans Taraması ve Manüel Tarama ile Casus Cihazların (Böcek ve Gizli Kameralar) Tespiti. Yapılan Casus Obje Tarama Hizmeti Kablosuz Cihazları Tespiti İşlemidir, (100kHz -6 Ghz RF Tabanlı Video ve Dinleme)

Kablolu Casus Vericilerin Aranması( gizli kamera-böcek)

Yüzeysel Kablolamanın Kontrolü ve Araması ,

İLERİ SEVİYE BÖCEK ARAMA HİZMETİ:

Her türlü Ulaşım Aracı İçi Dinleme Cihazı(Böcek) Tespiti ve Analizi,

Her türlü Ulaşım Aracı (Otomobil-Uçak-Helikopter-Gemi vb Takip Sistemi Analizi ve Tespiti,

Tüm Casus Objelerin Tespiti ve Detaylı Fiziksel Arama,

Bilgisayarlar-Cep Telefonlarında Casus Yazılım Hardware-Software Arama ve Tespiti,

Mevcut Enerji Analizi (Şebeke Enerjisi Analizi),

Mekandaki ve Araçlardaki Mevcut Kablolama Sistemlerinin Detaylı Kontrolü ve Aranması,

Sabit Telefon Sistem Analizi,

Geniş Band Spectrum Analyser ile (RF) Frekans Taraması,

PERİYODİK BÖCEK TARAMA HİZMETİ:

Zabata Savunma’dan arzu ederseniz periyodik olarak böcek tarama hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal manada vereceğimiz bu hizmet için sizin belirleyebileceğiniz zamanlarda düzenli olarak tarama hizmeti alabilirsiniz. Bunun için periyodik tarama sözleşmesi gerekmektedir. Ayrıca Toplantı ve Özel görüşmeler öncesinde de böcek-gizli kamera arama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

ZABATA ELEKTRONİK & SECURITY

ADRES: Hocaüveyz mh.Kocasinan cd.No:33 Fatih/İST

TELEFON: +90 212 532 22 26

GSM: 0 532 250 63 51

Böcek Arama Hizmeti, Böcek Arama Hizmeti İstanbul, Böcek Tarama Hizmeti, Böcek araması

www.bocekara.com

www.bocekarama.net

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
  • 1.000,00€
  • Vergiler Hariç: 1.000,00€

Etiketler: böcek arama hizmeti, böcek arama hizmeti istanbul, böcek tarama hizmeti, böcek araması, böcek arama hizmeti, böcek arama hizmeti istanbul, böcek tarama hizmeti, böcek araması, , , böcek tarama hizmeti böcek, hizmeti, özel, güvenlik, akseuarları

BOYUTLARI : 14cm x 2.2cm x 1.5cm. USB 2.0 ve 1.0 desteği,4 GB dahili hafızaya sahip,Drıver'a gerek o..
100,00€
Vergiler Hariç: 100,00€
Glock Trityum Gez Arpacık;HIVIZ® yeni NITESIGHT tasarımı hizmeti yıllarca ve pürüzlü kullanı..
380,00€
Vergiler Hariç: 380,00€
Glock Gez ArpacıkNITESIGHT ™ Trityum Ön ve Glock 9mm Arka Set, .40 S & W, ve .357 SIG Sight Mode..
200,00€
Vergiler Hariç: 200,00€
Smith Wesson Silah Fosforlu Gez,NITESIGHT ™ Trityum Ön ve Smith Arka Set ve Wesson M & P Tam..
350,00€
Vergiler Hariç: 350,00€
Jericho 941 polimer şarjörü,16 kapasite 9 mm,Jericho® 941 ™ 9mm Çelik Dergiler olarak ku..
200,00€
Vergiler Hariç: 200,00€