Heckler Koch Mark 23 Yeşil Laser

Yeni Heckler Koch Mark 23 Yeşil Laser

Heckler Koch Mark 23 Yeşil Laser

Heckler Koch Mark 23 Yeşil Laser

Heckler Koch Mark 23 Yeşil Laser, Askeri Polis versiyonu.

Profosyonel Laser 

SureFire X400 Ultra WeaponLight, kol gücü, askeri ve savunma alanlarında yakın ve orta menzilli angajmanlar için son derece etkili bir kombinasyon olan, şaşırtıcı derecede güçlü beyaz ışıklı aydınlatma ve parlak yeşil lazer hedefleme yeteneklerini tek bir kompakt ray montajı paketinde birleştiriyor. 


Yüksek performanslı bir LED, geniş görüş alanı ve çevresel görme için önemli çevre ışığı sağlayan dar bir ışın üretmek için Toplam İç Yansıma (TIR) ​​lensi ile odaklanan 600 lümen parlak beyaz ışığı üretir. X400 Ultra, saldırganın karanlık uyarlanmış görüntüsünü batarya seti başına 1.75 saat sürecek kadar taktiksel seviyede ışık üretir. 


X400 Ultra'nın birincil ışığın altında bulunan 5 mililitrelik lazer görüş, yüksek görünürlüğü yeşil (505 nM) bir ışına sahiptir. Lazerin amaçlayan ayar mekanizması Nylok kullanır ® nadiren yeniden sıfırlanmasını gerekiyor demektir geri tepme etkisi, dışarı desteklemeyeceğini vidaları. 


X400 Ultra'nın etkinleştirilmesi, gövdenin arka tarafında bulunan iki taraflı anahtarlama ile tek bir parmak kumandası ile gerçekleştirilir - anahtarı her iki taraftan da bir kez çalıştırıp etkinleştirin, sürekli etkinleştirme için yukarı veya aşağı kaydırın. X400 Ultra'nın arkasındaki ayrı bir anahtar, (1) yalnızca beyaz ışık aydınlatmasını etkinleştirmenizi, (2) beyaz ışık aydınlatmasını lazer görüşüyle ​​eşzamanlı olarak etkinleştirmenizi, (3) yalnızca lazer görüşünü etkinleştirmenizi veya (4) X400 Ultra'nın tamamı. Sol üstteki illüstrasyona bakın. 


İsteğe bağlı DG tutma anahtarları (tabancalar için), X400 Ultra'nın silahınızın üzerindeki tutuşunu değiştirmeden harekete geçmesine izin verir. 


Çok yönlü X400 Ultra, T-Lock montaj sistemi Universal veya Picatinny raylarından hızlı ekleme / çıkarmaya izin verdiğinden tabancaya veya uzun bir tabancaya takılabilir. Yüksek mukavemetli uzay alüminyum gövdesi, üstün tokluk ve aşınma direnci için sert elektrotlu Mil-Spec'tir ve toz ve nemi korumak için O-ring ve conta ile kapatılmıştır. 


FITS: Picatinny veya Evrensel raylı tüfekler ve uzun silahlar. Bağımsız kaldırma kolları, raylı olmayan çeşitli tabancalar için mevcuttur - bunları görmek için buraya tıklayın .

Özellikler

Çıktı ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için hemen hemen tahrip edilemez 600 lümenli LED düzenlenir

Yüksek görüş alanı 5 mW yeşil lazer görüş

Yakın mesafeden orta mesafeye kadar uygulamalar için TIR lens

Picatinny ve Evrensel raylar için adaptörlü hızlı ayırma ray kelepçesi

İsteğe bağlı tabanca tutma yeri ve uzun namlu anahtarları kabul eder

İnşaat-Mil-Spec eloksal ile yüksek mukavemetli havacılık alüminyum; darbelere dayanıklı polimer; kaplamalı temperli pencere

Hava koşullarına dayanıklı O-ring ve conta

10 yıllık raf ömrüne sahip yüksek enerjili 123A piller dahildir

Kısıtlamalar

Lazer Uyarısı

Bu cihaz gözleri yaralayabilecek lazer radyasyon yayar. 

    • Asla lazer vericisine yansımayla doğrudan veya dolaylı olarak bakmayın 

    • Lazer ışını doğrudan veya dolaylı olarak yansıtma yoluyla gözlere doğrultmayın 

    • Kirişi asla optik aletlerle (teleskoplar, dürbünler vb.) Görmeyin 

    • kesinlikle açmayın veya değiştirmeyin lazer gövdesi 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
  • 1.750,00€
  • Vergiler Hariç: 1.750,00€

Etiketler: heckler koch mark 23, heckler koch mark 23 laser, heckler koch mark 23 aksesuar heckler, koch, mark, yeşil, silah, aksesuarları