Silah

a Silah Diyarı 12/01/2018 0 b
Silah,

EN KISA SÜREDE NASIL SİLAH RUHSATI ÇIKARILIR, RUHSAT ÇIKARTMAK İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİ VE SİLAH NASIL ALINIR:

Önce kendinize bir kahve yapın, elinize günlük gazetenizi alın ve cep telefonunuzun kulaklığını kulağınıza takın, silah ve silah ruhsat evrakları ile ilgili Türkiye’nin en büyük silah sitesi olan bizleri yani “silah diyarı’nın” irtibat numarası olan 0 532 250 63 51’i arayın ve tüm bu işlemleri sizlere biz uygun fiyatlar ve uzman personelimiz ile sunalım. Silah ve silah dosyası hakkında kafanıza takılan tüm konuları bizlere sorun biz size yardımcı olalım.

Dünyanın hangi ülkesinde üretilmiş olursa olsun, talep etmiş olduğunuz ve düşlediğiniz tüm silahları ve tabancaları yürürlükteki kanunlar ve kurallar çerçevesinde en kısa sürede sizlere bulacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Yeter ki istediğiniz tabanca veya silah üretilmiş olsun. Siz kendi işleriniz ile meşgul olurken v enerjinizi kendi işlerinize harcarken biz bu işlemleri sizin için en doğru ve en kısa sürede sonuçlandıralım.

Uygun fiyatlı silah mı almak istiyorsunuz bizi arayın, çevrenizde ve arkadaşlarınızda olmayan bir tabanca mı almak istiyorsunuz bizi arayın. Sizler için en uygun ve en kaliteli silahın en kısa sürede biz bulalım. Siz değerli zamanınızı internette veya gazetelerde silah arayarak geçirmeyin, size bir telefon kadar yakınız.

Sadece firmamıza ait hizmet veren 0 532 250 63 51 numaralı telefonu arayın ve talebinizi bize iletin. Siz isteyin biz size en kısa sürede tedarik edelim. Biz “silah diyarı” olarak çok uzun yıllardır müşterilerimize her zaman büyük bir aşk ve büyük bir özveri ile hizmet vermekteyiz. Öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki biz silah diyarı firması olarak sadece size istediğiniz uygun silahı bulmakla kalmıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet sonrası almış olduğunuz tabancanıza ait aksesuar, kılıf, taşıma kutusu, yedek parça, boyama, tamir, bakım ve aklınıza gelebilecek diğer tüm hizmetleri de veriyoruz. Çünkü biz sizlerin desteği ve ilgisi ile büyük bir aile olduk. Siz bizlere destek verdiniz bizde size hizmet.

Yukarıda da söylediğimiz gibi siz huzurlu evinizde kahvenizi yudumlarken biz sizlerin mutluluğu için tüm silah ve tabanca hizmetlerinizi kanunlar çerçevesinde çok hızlı v eseri bir şekilde takip edeceğiz. Siz gözünüzü kapatın ve sadece aklınızdan geçen tabancayı bize söyleyin gerisini biz halledelim.

İstersiniz “silah diyarı” isimli Türkiye’nin en büyük silah sitesine girin, buradan beğendiğiniz ve talep ettiğiniz silahları bize söyleyin biz bu konuda da size mutlulukla yardımcı olalım.

Eğer kaliteli, uygun fiyatlı, güvenilir, emsali olmayan, hayalini kurduğunuz bir tabanca veya tüfek varsa sadece bizi aramanız yeter. Hiçbir bürokrasiye veya evraka takılmadan işlemlerinizi en kısa sürede bitirelim. Siz rahat edin, biz size uzman personelimiz ile hizmet verelim.

Silah Diyarı her an hizmetinize hazırdır. Hep mutlu, sağlıklı, huzurlu ve GÜVENLİ KALIN…..

Colt, CZ Firearms, Dan Wesson, Diamondback Firearms, DPMS Firearms, Fiocchi Ammo, FNH, Freedom Arms, Galil, Glock, GSG Firearms, Harrington, Henry Firearms, Heritage Arms, Hi Point Firearms, HK guns, Holland and Holland, HS Precision, Iver Johnson Firearms, JR Carbine, Kahr,  Kahr CW9, Benelli, Beretta, Bersa, Blaser, Bond Arms, Browning Firearms, Bushmaster,  Century Arms, Charter Arms, Christensen Arms, CMMG, Kel Tec, Kimber, Knights Armament, Krieghoff, Les Baer, LWRC, Magnum Research, Magpul, Makarov, Puma Firearms, Remington, Rock Island Armory, Rock River Arms, Rossi, Ruger, Saiga, Sako,  Savage Arms, Sig Sauer, SKS, Smith and Wesson, Springfield Armory, Stag Arms, Stevens Firearms, Steyr Firearms, MasterPiece Arms, Mauser, Mossberg, New England Firearms, Nighthawk Custom, Norinco, North American Arms, Olympic Arms, Para Ordnance, Perazzi, Phoenix Arms, Taurus Pistols, Thompson/Center Firearms, Uberti, Uzi, Walther, Weatherby, Wilson Combat, Winchester, Sarsılmaz, Canik,